Külçe altınlarla şov yapan Nevra Bilem paylaşımlarını silmeye başladı. İşte o paylaşımlar

Sosyal medyada paylaştığı videolardaki lüks yaşamı ve altınlarıyla dikkat çeken fenomen Nevra Bilem içeriklerini sildi. O paylaşımlar sosyal medyanın gündeminde…

Lüks yaşamlarıyla paylaşım yaptıktan sonra kara para aklama suçundan tutuklanan Dilan ve Engin Polat çiftinden sonra birden zenginleşen fenomenler viral oldu.

Şimdi de lüks yaşamıyla dikkat çeken Nevra Bilem, altınlarla dolu videolarıyla sosyal medyada soru işaretleri yaratıyor. Bazıları bu gösterişli yaşam tarzını takdir ederken, diğerleri ise bu lüksün kaynağını sorguluyor ve etik tartışmaları beraberinde getiriyor.

Altınlarla dolu havuz keyfi başlıklı videolarıyla gündem olan Bilem, 1.5 milyon takipçisiyle sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri.

Sosyal medya hesaplarından lüks yaşamını ve zenginlik göstergelerini sergileyen Bilem, "Karısının canı külçe altın çekmiş", "Kocamın sürprizi" gibi etiketlerle paylaşımlar yaparak dikkatleri üzerine çekiyor.

Ayrıca, "Lalinin 6 ay kınası" ve "Kaynanama hediyem" gibi kişisel olayları da altınlar eşliğinde sosyal medyada paylaşarak, takipçilerine bir nevi zenginlik turu sunuyor.

Bilem’in bu paylaşımlarını sosyal medya hesabından sildiği söyleniyor.

İşte o paylaşımlar: 


Altın meraklısı fenomen Nevra Bilem Hakkında Türkiye'nin her yerinden şikayet yağıyor. Depremzedeleri bile mağdur etmiş
 
Dilan ve Engin Polat çiftinin ardından gözler sosyal medya fenomenlerine çevrildi. Altın paylaşımlarıyla dikkat çeken fenomen Nevra Bilem hakkında dolandırıldığını iddia eden kişiler şikayetçi oldu. Şikayetçiler arasında depremzedeler de var.

Sosyal medya fenomeni olan Nevra Bilem hakkında son günlerde iddialar dikkat çekiyor. İfadeye çağrıldığı da söylenen fenomen hakkında polise peş peşe şikayetler gidiyor. Mağdur sayısı da her geçen gün artıyor. O şikayetçilerin arasında bir depremzede de vardı.Altınlarını gösterdiği paylaşımlarla dikkat çeken Bilem'in takipçileri fenomene inanarak sosyal medya reklamı yaptığı mobilya firmasına parasını kaptırdı ama ünlü fenomen o markanın reklamını yapmaktan vazgeçmedi.

"GÜVENLE ALABİLİRSİNİZ" DEDİ

Kanal D Haber'de de iddia edilenlere göre Bilem, paylaşımında, "Güvenle alabilirsiniz, hiçbir sıkıntı çıkmayacak" dedi. Onlarca kişi, Nevra Bilem'in sözlerine inanarak alışveriş yaptı. Aylar geçti, ürünler kimseye teslim edilmedi.

Aralarında depremzedelerin de olduğu mağdurlar, Nevra Bilem'e mesaj attı. Dolandırıldığını belirten bir mağdur, Nevra Bilem'e mesaj attığını belirterek, "Whatsapp'tan ve instagram'dan yazdım. Engellendik. Bize hiçbir şekilde dönüş yapmadı" ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin dört bir yanından polis merkezlerine Nevra Bilem için şikayetler yapıldı. Şikayetlerin yapıldığı illerde Nevra Bilem için inceleme başlatıldı

Yorumlar